Forum Gel

http://ortakheyecan.com/ortakgelir/affiliates/signup.php?pid=4c4f89d1#SignupForm Kolay Yoldan Para Kazanmak İstiyorsanız Bu Site Çok Uygun Sadece Linke Tıklamanız Yeterlidir...Linke Tıklayanlar Benle İletişime Geçsin. yusuf_yavuz61@hotmail.com

AnasayfaKolay Yoldan PaTakvimSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Moderatör Nedir Ve Görevleri Nelerdir?

YazarMesaj

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Moderatör Nedir Ve Görevleri Nelerdir?   Paz Mayıs 30, 2010 10:29 am

Merhaba Arkadaşlar Ben Furkan-52 (Sitenin Admini)...
1)Moderatçr Nedir?
2)Görevleri Nelerdir?

Hemen Cevaplara Geçiyorum....

1)Moderatör Sitede Bir Yetkili....Mesala Siz Bana Diyosunuzki Ben Metin2 Bölümünde Moderatör Olmak İstiyorum..Hemen Sizi Mod. Yapıorum...Metin2 Bölümün Altında Moderatörler Yazar Onun Yanındada Sizin İsminiz...
2)Görevleri ise Ben Size Hangi Bölümü Verdiysem Orada Silip, Taşıyıp, Konuu Kilitleyebilirisiniz...Hangi Durumlara bunları Kullanıcaksınız...

a)Neden Siziceksiniz?
b)Neden Taşıyacaksınız?
c)Neden Kilitleyeceksiniz?

Hemen Cevaplara Geçiyorum...

a)Eğer Konuda Başka Forumun Reklamları Yapılıyorsa O Konu Direk Silinicek(Başka Başlık İle Tanıtıyor Olabilirler O Yüzden Her Siteye Bakıcaksınız)...Ve Furkan-52 5 Gün Uzaklatma..Bir Daha Tekrarlanırsa Süresiz Ban..Eğer Başka Üyelik Alırsa Ip Ban İle Siteden Uzaklaştırılacaktır...
b)Mesela Metin2 Pvp Tanıtımı, Metin2 Kuruluma Yaparsa Moderatörlerden Yetkili Olan Direk O Konuyu Ordan Taşıyacaktır.
c)Eğer Konuda Çok Yorum Yapılmıssa Veya Gereksiz Konu Yapılmıssa Konu Kilitlenebilir...

Not:Bunların Dışında Kilitleme, Silme Veya Taşıma Olursa Moderatöre Direk Süresiz Ip Ban Atılmaktadır...

Furkan-52►ForumGEL Ailesi►Ailemize Katılmak İçin► [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Moderatör Nedir Ve Görevleri Nelerdir?
1 sayfadaki 1 sayfası