Forum Gel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Gel

http://ortakheyecan.com/ortakgelir/affiliates/signup.php?pid=4c4f89d1#SignupForm Kolay Yoldan Para Kazanmak İstiyorsanız Bu Site Çok Uygun Sadece Linke Tıklamanız Yeterlidir...Linke Tıklayanlar Benle İletişime Geçsin. yusuf_yavuz61@hotmail.com

AnasayfaKolay Yoldan PaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anti Xtrap (Xtrap-ı devre dıŞı bırakmak resimli anlatım) 12 Şubat 2010 Günce

YazarMesaj

Rep Gücü : 0

Anti Xtrap (Xtrap-ı devre dıŞı bırakmak resimli anlatım) 12 Şubat 2010 Günce Empty
MesajKonu: Anti Xtrap (Xtrap-ı devre dıŞı bırakmak resimli anlatım) 12 Şubat 2010 Günce   Anti Xtrap (Xtrap-ı devre dıŞı bırakmak resimli anlatım) 12 Şubat 2010 Günce EmptyPaz Mayıs 30, 2010 12:23 pm

Icon37 Anti Xtrap (Xtrap-ı devre dıŞı bırakmak resimli anlatım) 12 Şubat 2010 Güncellendi!!!

Xtarp kullanan bütün online oyunlar üzerinde editlenmiŞ hali vardır özelden pm atınız!!!!!!

ArkadaŞlar ALt tarftaki resimlerde sorun olduĞu için Anlatımı İndireceĞiniz klasörün içine yaptım Ordan ayrıntılı bir Şekilde inceleyebilirsiniz!!!!!!!!!!!!!!!!

Evet arkadaŞlar oyun içinde fark ettiyeseniz hile kullanlanların saysısı azaldı bunun sebebi XTRAP ın gelme sebebi evet arkadaŞalr biraz ingilizcesi olan ve sitelerden haberi olan kiŞiler bu sorunu çözdü iŞte sizlere elitepvp den yaptıĞım sizin için türkçeye çevirdiĞim program emeĞe saygı lütfen baŞka yerlerde paylaŞmadan önce sitenin ismini ve türkçeye çevirenin ismini verin.

Evet konu anlatımı:

Öncelikle sizleri rapid derdinden kurtarıyorum ve upload sitesinde sorunsuzca indirmeniz için linki ordan veriyorum:
öncelikle bunu indiriyoruz:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunu ikinci aŞamada açıyoruz fakat karakteremize giriŞ yapmıyoruz
İndirdikten sonra İlk olarak pc nizde FireFox yoksa Firefoxu kuruyoruz ( Rar dosyasının içinde mevcut)

Firefox kurma sebepleri: Dosya Xtrap baĞlantısı gerekecek internet exploorde çalımaz...
Resimli analtım:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kinci olarak: rar içindeki Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool.exe dosyasını çalıŞtırıyoruz.
karŞınıza böyle bir ekran çıkacak EĞer ÜST TARAF KIRMIZI İSE X TRAP ÇALIŞIYOR DEmektir

Yukarı tarafından browsere tıklayıp """" Copy To Clipboarda""" tıklıyoruz Şimdilik tamam diyip çıkıyoruz.

3. ve son olarak
Xtrapwga-fix.exe yi çalıŞtırıyoruz. karŞımıza çıkan ekrana

Evet diyoruz son ikinci olarak açıtıĞımız programı açıyoruz ve Karahanı Kapatıp tekrar açıyoruz. yazının yeŞile döndüĞünü göreceksiniz ve karahan çılıŞında Xtrap çalıŞmayacaktır.

Furkan-52►ForumGEL►Moderatör Başvuruları için► [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Anti Xtrap (Xtrap-ı devre dıŞı bırakmak resimli anlatım) 12 Şubat 2010 Günce
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wink Legend III+Plus Download+Resımlı Anlatım :)
» Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)
» Bir DB'den baŞka bir DB'e Char, Clan, Inn aktarma! [Resimli Anlatım]
» WOW WotLK 3.2.2a Private Server Kurulumu [Resimli Anlatım]
» Silkroad Private Server Kurmak(Resimli)